Domovská stránka » Agent Achrafa Hakimiho zahmlieva reči o návrate do Realu Madrid

Agent Achrafa Hakimiho zahmlieva reči o návrate do Realu Madrid

by Simona Tkáčová

Agent Achrafa Hakimiho pripustil, že pravý obranca by mal v lete záujem o návrat do Realu Madrid.

Hoci je Hakimi marockým reprezentantom, narodil sa a vyrastal v Madride, prešiel mládežníckymi kategóriami Los Blancos a 17-krát nastúpil za prvý tím.

Hakimi sa v roku 2018 pripojil k Borussii Dortmund na dvojročné hosťovanie a potom podpísal trvalý prestup do Interu. Presadil sa ako jeden z najlepších útočných obrancov na svete, ale potom odišiel do Paris Saint-Germain už po jednej sezóne na San Sire, kvôli finančným problémom Nerazzurri.

V PSG Hakimi pokračoval vo svojom vzostupe a je to časť ihriska, ktorú sa Real Madrid v posledných sezónach snaží zaplniť.

V rozhovore pre AS Hakimiho agent, Alejandro Camano, otvoril dvere návratu na Santiago Bernabeu.

„Achraf bol mimo Realu Madrid päť rokov, ale vždy je to jeho domov, niekde v jeho srdci ten klub je,“ povedal Camano.

„Ak ho bude chcieť Real Madrid podpísať, vypočujeme si ho. Ak sa ho spýtate, uvidíte, že je fanúšikom Realu Madrid, ale náš projekt je teraz projekt PSG.“

„Veľkí hráči vždy vnímajú Real Madrid ako cieľ. Koľko hráčov by tam chcelo ísť? Achraf ním žil a bol formovaný hodnotami klubu.“

 

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio