Domovská stránka » Al Ettifaq neuspel s neskorým ťahom na podpis Jadona Sancha

Al Ettifaq neuspel s neskorým ťahom na podpis Jadona Sancha

by Simona Tkáčová

Al Ettifaq sa vo štvrtok, v čase uzávierky prestupov v Saudi Pro League, pokúsil uzavrieť dohodu s krídelníkom Manchestru United Jadonom Sanchom, ale neuspel.

Pro League rokovala so sprostredkovateľmi a United aj Sancho boli otvorení potenciálnej dohode.

Hovorilo sa o hosťovaní, ale podmienky dohody, na základe ktorej boli United ochotní k tomu pristúpiť boli s výrazným záväzkom v hodnote presahujúcej 50 miliónov libier.

Pro League chceli priviesť Sancha ako ďalšie hviezdne meno, ale dokončenie dohody sa ukázalo ako príliš náročné v takom krátkom čase.

O Sancha je stále záujem z Turecka, ale kvôli balíku, ktorý United požadujú, je nepravdepodobné, že sa tam presunie.

Sanchova budúcnosť zostáva na Old Trafforde vo vzduchu po tom, čo na sociálnych médiách nahnevane reagoval na komentáre manažéra Erika ten Haga po tom, čo bol vynechaný z tímu, ktorý mal čeliť Arsenalu počas víkendu.

Ten Hag prezradil, že Sancho bol vynechaný po tom, ako podal slabý výkon na tréningu, a anglický krídelník reagoval správou, v ktorej uviedol, že sa cíti byť „obetným baránkom“. United boli rozzúrení do takej miery, že mali v pláne sa s 23-ročným hráčom tento týždeň rozlúčiť.

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio