Domovská stránka » Dusan Vlahovic chce ísť do Premier League

Dusan Vlahovic chce ísť do Premier League

by Marek Varga

Zástupcovia Dušana Vlahoviča oznámili klubom Premier League, že ich klient by rád prestúpil z Juventusu do Anglicka.

Srbský útočník sa pripojil k Juve počas januárového prestupového obdobia 2022, údajne odmietol záujem Arsenalu, aby podpísal zmluvu s La Vecchia Signora za 70 miliónov eur.

Po solídnej prvej polovici sezóny s novým klubom Vlahovic počas aktuálnej sezóny do značnej miery bojoval o formu. Nedávno prežil osem zápasov bez gólu, kým v poslednom týždni skóroval proti Lecce a Atalante.

Hovorí sa o tom, že Vlahovic je v Juve čoraz viac nespokojný. Prispieva k tomu nekonzistentný herný čas, ale aj rasistické útoky z posledného zápasu proti Atalante, kedy ho fanúšikovia nazvali „cigánom.“

Taliansky výraz „zingaro“ používajú futbaloví chuligáni ako nadávku pre hráčov z Balkánu a východnej Európy bez ohľadu na ich etnický pôvod.

Vlahovic bol ponúknutý Manchestru United v januári a zdroje potvrdili, že United sú medzi klubmi, ktoré sa zaujímajú o hráča. United sa zaujímajú aj o hviezdu Tottenhamu Harryho Kanea a strelca Neapolu Victora Osimhena.

zdroj: 90min

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio