Domovská stránka » Erik ten Hag odhalil plány na spoluprácu s Hojlundom a Rashfordom

Erik ten Hag odhalil plány na spoluprácu s Hojlundom a Rashfordom

Manažér Manchestru United, Erik ten Hag prezradil, že by rád rozvíjal „spojenie“, ktoré už nadviazali Rasmus Hojlund a Marcus Rashford.

by Simona Tkáčová

Rashford a Hojlund spolu prvýkrát nastúpili od letného prestupu druhého menovaného z Atalanty do Manchestru United za 72 miliónov libier pri víkendovej prehre s Brightonom.

Manchester United nakoniec prehral zápas veľmi nešťastným spôsobom, na Old Trafforde výsledkom 1-3. Bola to už tretia porážka v sezóne, pričom dvojica v útoku mala len veľmi málo šancí dostať sa do hry, keďže Brighton mal veľkú prevahu.

Počas zápasu bolo vidieť, ako manažér Ten Hag kričí na Rashforda, aby ho povzbudil k väčšej spolupráci s jeho novým spoluhráčom.

V utorkovom rozhovore s novinármi dostal Ten Hag otázku, či vyzýva Rashforda, aby častejšie nachádzal Hojlunda.

„Áno, určite, títo dvaja môžu zo seba ťažiť. Musia sa však navzájom poznať a tento proces sa práve začal, ale zároveň potrebujeme výsledky,“ povedal.

„Takže to musí ísť ruka v ruke. Učíme sa z každého tréningu a z každého zápasu a premýšľame o tom. Samozrejme, že to potrebujeme ako tréneri, ale vidíme Rasmusa a Rashyho spolu, rozprávajú sa.“

„Vidíte, že diskusia a interakcia na ihrisku prebieha, a to je dobré znamenie. Som si istý, že sa im to spojenie podarí, myslím si, že to spojenie tam už je, a že sa im tam podarí dostať rutinu.“

Táto dvojica pravdepodobne opäť nastúpi vedľa seba v polovici týždňa, keď Manchester United začne svoju sezónu v Lige majstrov UEFA proti Bayernu Mníchov v Allianz Arene.

zdroj: 90min

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio