Domovská stránka » Luis Suarez potvrdil, že do Interu Miami neprestúpi

Luis Suarez potvrdil, že do Interu Miami neprestúpi

by Simona Tkáčová

Luis Suarez oznámil, že o rok skôr opustí Gremio, ale poprel, že sa plánuje pripojiť k Lionelovi Messimu v Interi Miami.

Luis Suarez sa v januári pripojil k brazílskemu klubu Gremio, na základe dvojročnej zmluvy, ale v sobotu oznámil, že klub sa dohodol na posunutí konca jeho kontraktu o jeden rok do decembra 2023.

„Cítim, že budúci rok nebudem môcť podávať výkony kvôli mojej kondícii a vysokým nárokom brazílskeho šampionátu, preto sme sa s klubom rozprávali o ukončení mojej zmluvy o rok skôr,“ povedal.

„Bolo by to v decembri. Klub súhlasil a ja som mu za to vďačný. Neviem, či budem pokračovať niekde inde, pretože mám chronický problém s kolenom, o ktorom všetci viete. Chcel by som požiadať priaznivcov Gremia, aby si vážili skutočnosť, že majú 37-ročného hráča, ktorý stále hrá napriek tomu, že má veľké bolesti v kolene. To je všetko, o čo žiadam.“

Suarez bol spájaný so stretnutím s Messim a Sergiom Busquetsom v Interi Miami, ale túto myšlienku rýchlo spochybnil.

„Dobre viem, o rokovaní Interu Miami s Gremiom a aj o tom, že im klub povedal, že mám zmluvu. Inter Miami so mnou nehovoril,“ povedal.

Suarez by sa mohol v sezóne 2024 v MLS opäť stretnúť s najlepším kamarátom Messim, ale vážne problémy s kolenom by mu mohli zabrániť v prestupe.

zdroj: GOAL

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio