Domovská stránka » Manchester United prišiel o Adriena Rabiota

Manchester United prišiel o Adriena Rabiota

by Simona Tkáčová

Manchester United opäť prišiel o Adriena Rabiota, ktorý sa zaviazal k novej zmluve v Juventuse.

Francúzsky internacionál sa už nejaký čas objavuje v hľadáčiku červených diablov, ktorí sa ho snažia získať na Old Trafford.

Záujem sa oživil v roku 2023, ale odohrala sa známa téma. Rabiot predĺžil zmluvu s Juventusom o ďalší rok, vďaka čomu zostane na ich účtoch až do konca sezóny 2023-24.

Juventus vydal vyhlásenie, v ktorom potvrdil túto správu:

„Juventus a Adrien Rabiot opäť spolu! Adrien predlžuje zmluvu do 30. júna 2024 a je pripravený zažiť ďalšie emócie s čierno-bielym dresom. Príbeh sa nekončí, stále máme pred sebou cesty, ktoré musíme prejsť bok po boku a sme pripravení pokračovať v spoločnom behu za našimi cieľmi. Gratulujeme, Adrien!“

Corriere dello Sport informoval, že napriek tomu, že mal na stole ponuku z Anglicka, Rabiot sa začiatkom týždňa dohodol s Juventusom. Jeho matka, ktorá pôsobí aj ako jeho agentka, viedla pozitívne rokovania v Saint Tropez pred tým, ako sa v utorok podpísali konečné dokumenty.

Rabiot sa mal stať koncom júna voľným hráčom, pričom United bol opäť upozornený na jeho potenciálnu dostupnosť, ale ponuka vo výške 7 miliónov eur (6 miliónov libier/ 8 miliónov dolárov) v priebehu jedného roka presvedčila 28-ročného hráča, že by mal zostať v Turíne minimálne ďalších 12 mesiacov.

Rabiot sa v minulej sezóne výrazne presadil v drese Juventusu, keď v 48 vystúpeniach vo všetkých súťažiach strelil 11 gólov a pri šiestich asistoval, a zostane dôležitou súčasťou plánov Massimiliana Allegriho, keďže šéf United Erik ten Hag je nútený obrátiť svoju pozornosť na iné kluby a hľadať posily do stredu poľa.

zdroj: GOAL

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio