Domovská stránka » Marcelov syn Enzo debutoval v španielskej reprezentácii

Marcelov syn Enzo debutoval v španielskej reprezentácii

by Marek Varga

Enzo Alves hral na jednom zo stretnutí počas turnaja Pinatar Supercup. Marcelov syn rozhodol, že bude hrať za Španielsko a nie za Brazíliu ako jeho otec.

Tento mesiac dostal Enzo Alves povolanie do mládežníckej reprezentácie Španielska, čo znamenalo, že sa v tej chvíli rozhodol hrať za západoeurópsku krajinu na úkor reprezentácie Brazílie, ktorej tvárou bol roky jeho otec.

Španielsko U-15 sa zúčastnilo turnaja Pinatar Supercup, kde vyhralo tri zápasy proti Japonsku, USA a Anglicku. Práve v tomto poslednom zápase mal Marcelov syn príležitosť debutovať, pretože predtým bojoval s menšími zdravotnými problémami.

Útočník akadémie Realu Madrid bol povolaný do tímu len 13-ročných, väčšinou 14-ročných. Ale práve Enzove čísla a hra, ktorú predvádzal počas sezóny, viedli k tomu, že bol povolaný do U-15.

Doteraz strelil 32 gólov v 14 zápasoch za jeden z mládežníckych tímov Realu Madrid a s klubom už podpísal prvý trojročný kontrakt.

Jeden z najväčších talentov v akadémii Realu Madrid

Enzo Alves nedávno prekonal hranicu 100 gólov od svojho príchodu do akadémie Realu Madrid v lete 2017. Už dávno sa etabloval ako jeden z najväčších talentov vo Valdebebas, aj keď sa mu počas debutu za U-15 nepodarilo skórovať proti USA.

zdroj: marca.com

Odporúčané články

Leave a Comment

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio