Domovská stránka » Martin Odegaard informoval o rokovaniach s Arsenalom

Martin Odegaard informoval o rokovaniach s Arsenalom

by Simona Tkáčová

Martin Odegaard odmietol uviesť podrobnosti o rokovaniach o zmluve s Arsenalom, ale trvá na tom, že je v klube veľmi šťastný.

Stredopoliar je kľúčovým hráčom tímu Mikela Artetu od svojho príchodu na hosťovanie z Realu Madrid v januári 2021. V auguste 2021 potom podpísal trvalú štvorročnú zmluvu, keď sa Gunner rozhodli investovať 30 miliónov libier za jeho služby.

Odegaard dostal kapitánsku pásku a pomohol klubu k druhému miestu v Premier League 2022/23.

Arsenal plánuje začať rokovania o novej zmluve s Odegaardom. V rozhovore pre Nettavisen však kapitán klubu odmietol konkretizovať, ako rokovania pokračujú.

Povedal: „Nemám toho veľa na srdci, okrem toho, že som v Arsenale veľmi šťastný a dúfam, že tam budem ešte dlho. Teraz nemám žiadne pripomienky. Momentálne je v centre pozornosti národný tím.“

Odegaard bol v rozhovore pre televíziu TV2 začiatkom leta pri rozoberaní svojej zmluvnej situácie o niečo otvorenejší a trval na tom, že plánuje zostať v severnom Londýne.

Dodal: „Mám zmluvu ešte na niekoľko rokov, som v poriadku a dúfam, že v klube zostanem ešte dlho.“

„Nehovoril som s nimi, to nie je moja úloha. Ak mám byť úprimný, neviem, aká je teraz situácia. No nie som to ja, kto to kontroluje.“

Súčasná zmluva ofenzívneho stredopoliara platí do roku 2025, ale Arsenal má možnosť ju automaticky predĺžiť o ďalší rok.

zdroj: 90min

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio