Domovská stránka » Neymar oznámil, že chce odísť z PSG

Neymar oznámil, že chce odísť z PSG

by Marek Varga

Neymar oznámil PSG, že po šiestich rokoch chce opustiť francúzsku metropolu.

Podľa francúzskeho portálu L’Equipe Brazílčan informoval PSG, že má v úmysle prestúpiť ešte pred koncom prestupového obdobia.

Správa uvádza, že Neymar, ktorý má 31 rokov, sa chce vrátiť do Barcelony, teda do tímu, ktorý opustil v lete 2017, aby sa pripojil k PSG. Protesty fanúšikov PSG pred Neymarovým domom v máji údajne ovplyvnili Neymara a to je katalyzátor toho, že hráč chce odísť.

Keďže PSG už stratili Lionela Messiho a Kylian Mbappé chce tiež odísť, zdá sa byť nepravdepodobné, že by PSG schválilo aj odchod Neymara. Navyše sa ešte len uvidí, či si Barcelona vôbec môže dovoliť Neymara vzhľadom na ich „krehké“ financie.

Iróniou situácie je, že PSG sa pred rokom pokúsilo zbaviť Neymara, no jeho zmluva bola taká, že si ho nikto nemohol dovoliť a chcel zostať v Paríži.

Teraz sa úlohy obrátia, ale výsledok je stále rovnaký. Žiadny klub mimo Saudskej Arábie nedokáže poskytnúť finančný balík na podpísanie 31-ročného hráča.

zdroj: lequipe.fr

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio