Domovská stránka » Prestupové špekulácie #29

Prestupové špekulácie #29

by Simona Tkáčová

Manchester United otvoril rozhovory s Fiorentinou o dohode so stredným záložníkom Sofyanom Amrabatom, ktorý hviezdil za Maroko na MS 2022 v Katare. (Sky Germany)

United stanovil požadovanú cenu 50 miliónov libier za kapitána Harryho Maguirea, ktorý zostáva za Raphaelom Varanom a Lisandrom Martinezom v poradí výberu stredných obrancov. (Manchester Evening News)

Barcelona sa snaží poslať na hosťovanie Ferrana Torresa v rámci dohody, ktorá by zahŕňala aj opciu na kúpu. Španiel dúfa, že presvedčí Xaviho, že by mal byť súčasťou jeho plánov, ale klub musí v prvom rade zvládnuť svoje financie. (SPORT)

Stredopoliar Juventusu, Paul Pogba, odmietne prestup do Saudi Pro League, pretože chce zvýšiť svoje šance dostať sa do francúzskeho kádra na Euro 2024. (L’Equipe)

Real Madrid chce na konci sezóny 2023/24 nahradiť Carla Ancelottiho trénerom Bayeru Leverkusen, Xabim Alonsom. (Laola1)

Harrymu Kaneovi môže Tottenham ponúknuť novú zmluvu v hodnote 400 000 libier týždenne, pričom Ange Postecoglou bude mať za úlohu presvedčiť 29-ročného hráča, že zotrvanie v klube je v jeho najlepšom záujme. (Telegraph)

Krídelník Chelsea, Hakim Ziyech, odmietol ponuku od Al Nassr, ktorá by mu znížila ročný plat 13 miliónov libier o 40 %. 30-ročný hráč mal dohodnuté podmienky, ale počas lekárskej prehliadky vyšli najavo problémy s kolenom a bedrovým kĺbom. (CBS Sports)

Prestup Andrého Onanu do Manchestru United je v pokročilom stave a bude dokončený po dohode o osobných podmienkach. (Mail)

Al Hilal oznámil Manchestru City, že za portugalského stredopoliara Bernarda Silvu zaplatí 60 miliónov libier. (CBS Sports)

Arsenal sleduje 23-ročného stredopoliara Gremia Bitella, ktorý môže hrať v strede aj na pravom krídle. (Potal Do Gremista)

Chelsea sa pýtala na dostupnosť útočníka Juventusu Dušana Vlahovića, o ktorom sa predpokladá, že má hodnotu necelých 70 miliónov libier. (Alfredo Pedulla)

Paris Saint-Germain teraz vedie rozhovory s útočníkom Eintrachtu Frankfurt, Randalom Kolo Muanim, o ktorého sa zaujímali aj Manchester United, Real Madrid a Bayern Mníchov. (Independent)

Tottenham je presvedčený, že sa dokáže dohodnúť kúpu za 25 miliónov libier za stredného obrancu Wolfsburgu Mickyho van de Vena. (Mirror)

zdroj: 90min

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio