Domovská stránka » Prestupové špekulácie #7

Prestupové špekulácie #7

by Marek Varga

Liverpool sleduje Orkuna Kokcua z Feyenoordu ako hlavný cieľ do stredu poľa, pretože mu nevyšiel Jude Bellingham, ktorý sa pravdepodobne pripojí k Realu Madrid. (Football Transfers)

The Reds majú stále záujem aj o Alexisa Mac Allistera z Brightonu, Masona Mounta z Chelsea a Ryana Gravenbercha z Bayernu Mníchov. (Liverpool Echo)

Po neuspokojivej sezóne v Bayerne Mníchov by sa Sadio Mané mohol budúci rok vrátiť do Premier League s potenciálnymi destináciami ako Manchester United a Newcastle. (Denná Mail)

Pre Manchester United je zaujímavé aj duo Serie A Adrien Rabiot a Kim Min-jae, keďže Red Devils sa pripravujú na letné prestupové obdobie. (Daily Mirror)

Barcelona sa snaží získať Joshuu Kimmicha z Bayernu Mníchov, ale nemá prostriedky na dokončenie transferu. Predpokladá sa, že Thomas Tuchel chce opäť spolupracovať s Andreasom Christensenom alebo Ousmanem Dembelem, ak by ich Barça bola ochotná predať alebo vymeniť. (Fihajes)

Je stále viac pravdepodobné, že Manchester City predá toto leto Joaoa Cancela, pričom Arsenal sa javí ako najväčší záujemca o jeho služby. (Evening Standard)

Real Madrid je ochotný urobiť z podpisu Alphonsa Daviesa jednu zo svojich hlavných priorít tohto leta. Bayern Mníchov dúfa, že s ním uzavrie novú zmluvu, ale mohol by byť predaný za poplatok približne 70 miliónov eur. (Defensa Central)

Manchester City chce priviesť Joska Gvardiola, hoci RB Lipsko na obrancu stanovilo cenovku 85 miliónov libier. Chelsea sa už dlho zaujíma o chorvátskeho reprezentanta. (Daily Mail)

PSG ustúpilo z pretekov o získanie Harryho Kanea z Tottenhamu pretože svoju prestavbu tímu zameria na iné ciele. (Evening Standard)

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio