Domovská stránka » Real Madrid oznámi predĺženie zmluvy s Viniciusom Juniorom

Real Madrid oznámi predĺženie zmluvy s Viniciusom Juniorom

Real Madrid sa pripravuje na oznámenie novej dlhodobej zmluvy Viniciusa Juniora.

by Simona Tkáčová

Tento 23-ročný hráč pôsobí v Reale Madrid od svojich 18 rokov, z Flamenga prišiel v roku 2018 a od svojho príchodu sa etabloval ako jeden z najlepších svetových útočníkov.

Viniciusova súčasná zmluva má vypršať na konci tejto sezóny, ale rozhovory o novej zmluve prebiehajú veľkú časť tohto roka a podmienky boli v zásade dohodnuté v lete.

Je potrebné dokončiť ďalšie podrobnosti, no všetko je teraz na svojom mieste. Klub dúfa, že zmluvu oznámi pred ďalším zápasom v La Lige proti Seville 21. októbra.

Viniciusova nová zmluva bude odteraz platiť do roku 2027. Bude obsahovať aj klauzulu o uvoľnení v hodnote 1 miliardy eur – možno sa hodí vzhľadom na to, že nová zmluva z neho urobí najlepšie plateného hráča v klube.

Real Madrid sa nikdy príliš nestaral o Viniciusovu budúcnosť, pretože hráč je v hlavnom meste Španielska šťastný a je spokojný s tým, ako pri ňom klub od jeho príchodu stojí.

Vinicius nedávno podčiarkol, aký je spokojný so životom v Madride, keď pre klubovú televíziu povedal: „Vždy je pre mňa cťou, akú náklonnosť dostávam od týchto fanúšikov a akú k nim mám ja. Som veľmi šťastný, že tu môžem hrať. Chcem tu pokračovať v hraní po zvyšok svojho života.“

Brazílsky reprezentant odohral za Real Madrid už 232 zápasov, v ktorých strelil 62 gólov a získal deväť trofejí.

zdroj: 90min

Odporúčané články

Slovo mánia vyjadruje vášnivé zanietenie pre niečo. V prípade nášho projektu je to futbal. Na základe toho sme spojili dve slová futbal a mánia vznikol projekt Futbalomania.

 

Cieľom je prinášať zaujímavý obsah pre futbalových fanúšikov a organizovať akcie spojené s futbalom.

Najnovšie články

Created by ToTheMoon Studio